Domek w Sercu Roztocza

Domek wielosezonowy położony jest w samym sercu Krasnobrodzkiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Hutki Namule ok. 25 minut pieszo od zalewu w Krasnobrodzie.

Działka o powierzchni 11 arów jest w 30 % zalesiona. Obejście jest ogrodzone i estetycznie zagospodarowane.
Na naszej działce znajduje się przestrzenna altana, miejsce na grilla i ognisko oraz parking dla gości.
Hutki to popularne miejsce wypoczynku letniego. W lesie nad malowniczym stawem zorganizowano parking leśny - znakomite miejsce na rodzinny biwak, podczas którego można się zrelaksować i wypocząć od wielkomiejskiego zgiełku.
Nasza posesja otoczona jest niezwykle piękną i ciekawą okolicą; liczne wąwozy, lasy, wzniesienia, piaszczyste drogi oraz punkty widokowe. Lasy zasobne są w grzyby, jeżyny, maliny, borówki i&nbspjagody leśne. Hutki podobnie jak leżące nieopodal noclegi Krasnobrodu posiadającą niezaprzeczalne walory klimatyczne, dzięki czemu jest bardzo atrakcyjny jako miejscowość wypoczynkowo – wczasowa i&nbspuzdrowiskowa.

Apartament Parter

  W skład apartamentu wchodzi:

 • przytulny salonik z kominkiem 3-osobowy
 • dwa pokoje 2-osobowe
 • kuchnia w pełni wyposażona (w lodówko - zamrażarkę, kuchnię elektryczną,
  sprzęt AGD służący do samodzielnego sporządzania posiłków)
 • łazienka z kabiną prysznicową i toaletą
Cena za dobę: 380zł

Apartament Poddasze

  W skład apartamentu wchodzi:

 • pokój 3-osobowy
 • dwa pokoje 2-osobowe
 • aneks kuchenny w pełni wyposażony
 • łazienka z prysznicem

Drugi apartament na poddaszu jest o identycznym rozkładzie pomieszczeń z wyjątkiem dwóch pokoi z których jest dostęp na balkon.

Cena za dobę: 380zł
Sprawdź Zasady Rezerwacji
Po uzgodnieniu z nami terminów i cen drogą telefoniczną bądź przez pocztę mailową, prosimy o przelanie 30% łącznej ceny na nasze konto. W tytule przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz adresu osoby rezerwującej, terminu pobytu i nr telefonu kontaktowego.

Dane do Przelewu:

Architektoniczna Pracownia Projektowa
Liliana Fijołek - Jędruszczak
Hutki 81, 22-440 Krasnobród
Numer konta:
08 1950 0001 2006 0506 6968 0002

Jednocześnie informujemy, że wpłacona kwota zaliczki podlega zwrotowi tylko w przypadku powiadomienia nas o rezygnacji z pobytu na co najmniej 1 miesiąc przed planowanym przyjazdem. Zwrot zaliczki nie dotyczy przyjazdów grupowych.
W razie nieprzybycia Państwa w ustalonym dniu przyjazdu, rezerwacja jest automatycznie anulowana. W tym przypadku wpłacona kwota z tytułu rezerwacji apartamentu nie będzie zwrócona.
Uwaga! Jednorazowa opłata za obsługę w obiekcie: 30zł.

Godziny przyjazdu i wyjazdu
W dniu przyjazdu meldować się można od godziny 15:00 do 21:00. Wymeldowanie w dniu wyjazdu: od godziny 8:00 do 11:00.
Jeżeli będą Państwo chcieli dokonać zameldowania lub wymeldowania poza tymi godzinami, prosimy o wcześniejsze uzgodnienie z właścicielem obiektu. Doba hotelowa trwa od godziny 15:00 w dniu przyjazdu do 11:00 w dniu wyjazdu (najpóźniejsza godzina wymeldowania).

Proszę zapoznać się z umową najmu.

Umowa Najmu